Skip Navigation LinksReDat > Novinky > World ATM Congress 2019

World ATM Congress 2019

14. 03. 2019
World ATM Congress 2019

Se společnostmi ELDIS a CS SOFT jsme vystavovali na veletrhu World ATM Congress 2019 ve Španělsku

Španělská metropole Madrid se staka ve dnech 12. až 14. března dějištěm veletrhu World ATM Congress 2019, který představuje největší světovou událost v oblasti technologií pro řízení a management letového provozu, radarové techniky a vybavení pro provoz na letištích. Na této významné události spojené s mezinárodní konferencí vystavovali své produkty i české společnosti patřící ke špičce v oboru – ELDIS, CS SOFT a RETIA, které jsou součástí divize CSG Aerospace holdingu CZECHOSLOVAK GROUP.

Naše účast

My budeme mít ve své expozici horkou novinku v podobě víceúčelového 3D radaru ReGUARD, který si ve Španělsku odbude svou evropskou premiéru. Nový radar má dosah až 18 km, dokáže monitorovat cíle do výšky 3 km a je určen především pro detekci a současné sledování pozemních a pomalých níz­koletících cílů s malou odraznou plochou. Radar ReGUARD pracuje na základě elektronického vy­chylování radarových svazků i mechanického otáčení radarové hlavy a budeme jej nabízet ve stacionární nebo mobilní verzi.

Vedle této novinky představíme i náš osvědčený a obchodně úspěšný záznamový systém ReDat, který nabízí variabilní řešení pro nahrávání a monitoring systémů řízení letového provozu (ATC), systémů managementu letového provozu (ATM) i komplexní správu takto získaných záznamů. Záznamový systém ReDat například umožňuje krátkodobé i dlouhodobé archivování pořízených záznamů hlasové komunikace, záznam obrazovek dispečerů letového provozu, synchronní simultánní přehrávání audio, video a radarových dat, transkripci a živý příposlech.

O veletrhu

World ATM Congress pořádají již sedmým rokem Organizace poskytovatelů letových provozních služeb (CANSO) a Asociace řízení letového provozu (ATCA). Jde o největší mezinárodní veletrh a kongres svého druhu, kterého se jen v minulém roce zúčastnilo na 8500 návštěvníků a odborníků. Během World ATM Congress 2017 vystavovalo své produkty a služby na 238 společností ze 136 zemí světa.