Skip Navigation LinksReDat > Produkty > Provoz & Podpora & Bezpečnost > ReDat Indicator

ReDat Indicator

Indikace stavů záznamových kanálů pomocí vizuální a akustické signalizace

ReDat Indicator

ReDat Indicator je softwarová aplikace instalovaná na Windows PC, která umožňuje v reálném čase indikovat stavy záznamových kanálů pomocí vizuální a akustické signalizace. Aplikace je ekvivalentem již známého a v záznamových systémech ReDat používaného hardwarového signalizačního modulu.

  • Přehledná grafická vizualizace, akustická signalizace
  • Možnost volby trvalého sledování záznamových kanálů v liště OS Windows
  • Možnost redundance – jednu linku lze sledovat z více pracovišť
  • Komunikace se záznamovým systémem po datové síti
  • Integrace ReDat Indicator do centrálního aplikačního serveru
Další produkty, které by vás mohly zajímat
ReDat eXperience

Obsahuje kompletní sadu nástrojů pro správu hlasových záznamů a Quality Management kontaktních center, včetně hlasových analýz a záznamu screenu agentů. Nabízí možnosti členění uživatelů i záznamových zdrojů. Ovládání je přívětivé k uživateli, čímž se zefektivní práce s aplikacemi.. 

VÍCE INFORMACÍ

 

Quality Management

Řízení managementu kvality pomáhá výrazným způsobem zefektivňovat provoz kontaktního centra, snižovat provozní náklady a pružně reagovat na další potřeby kontaktního centra.

VÍCE INFORMACÍ

Hlasové analýzy

Chcete znát obsah hovorů uskutečněných ve Vašem kontaktním centru či dispečinku? Potřebujete více informací o tom, jak jsou hovory vedeny? Chcete mít více možností, jak komunikaci efektivně a rychle vyhodnocovat? Říkáte si, že by nebylo špatné mít přehled o právě probíhajících kampaních? Chybí vám nyní možnost promptně reagovat na nečekané události, které se stávají v kontaktním centru či dispečinku?

VÍCE INFORMACÍ

Loggery

Základní funkce systému ReDat je spolehlivý záznam nejrůznějších komunikačních kanálů přenášených na variabilních, mezi sebou často nekompatibilních, technologiích. ReDat disponuje loggery, které dokáží zaznamenat nejen hlas, ale i data nebo obraz. Díky tomu patří ReDat mezi velmi univerzální systémy svého druhu. Každý logger je navíc vybaven nástroji pro integraci se systémy třetích stran, čímž otevírá našim zákazníkům další netušené možnosti.

VÍCE INFORMACÍ