Skip Navigation LinksReDat > O nás > Press

Press

Sekce Press centrum je podkladem pro práci médií. Naleznete zde loga a fotografie v tiskové kvalitě týkající se systému ReDat od společnosti RETIA.

Ke stažení

Logo RETIA, a.s.

Logo RETIA, a.s.

RETIA je technologickou společností, která vyvíjí, vyrábí a modernizuje radary, raketové prostředky, systémy velení a řízení, záznamové systémy, UWB lokalizační zařízení a komunikační systémy. Tyto produkty dodala a dodává AČR, NATO, dalším armádám NATO a dalším vojenským i civilním zákazníkům v ČR i ve více jak 40 zemích světa.

STAHUJTE ZDE

Logo ReDat

Logo ReDat

Díky systému ReDat dosáhla RETIA dominantního postavení na trzích se záznamovými systémy pro dispečinky, kontaktní centra a telekomunikační operátory v České republice i na Slovensku a stala se i významným celoevropským dodavatelem. V současné době souhrnně dodala a nainstalovala více než 2 500 záznamových zařízení a systémových nástrojů ReDat pro různé telekomunikační technologie.

STAHUJTE ZDE

Sídlo společnosti RETIA, a.s.

Sídlo společnosti RETIA, a.s.

RETIA, a.s.
Pražská 341, Zelené předměstí
530 02 Pardubice
Česká republika

GPS: N 50° 1' 39.03" E 15° 45' 15.64"

STAHUJTE ZDE

ReDat3 Záznamová jednotka, průmyslové provedení

ReDat3 Záznamová jednotka, průmyslové provedení

ReDat3 Záznamová jednotka je digitální záznamové zařízení na principu otevřené architektury osobního počítače s využitím COTS součástí a speciálních interface karet z produkce RETIA, a.s.. Je určena pro záznam, archivaci a následné prohlížení a přehrávání audio záznamů z různých komunikačních technologií založených na principu analogové, digitální a IP telefonie, PC obrazovek a datové komunikace.

STAHUJTE ZDE

Máte dotazy? Ptejte se!

Máte dotazy?
Ptejte se!

PR manager

Zaujal Vás náš výrobek, produkt nebo novinka? Chcete o tom napsat článek nebo reportáž do médií? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Mgr. Andrej Čírtek
andrej.cirtek@pppartners.cz
+420 602 494 208