Skip Navigation LinksReDat > O nás

O nás

Jsme firmou s vlastním výzkumem na špičkové úrovni, dlouholetými zkušenostmi a můžeme se pochlubit dlouhou řadou zakázek realizovaných pro významné zákazníky z ČR i celého světa. Jedinečnost společnosti RETIA spočívá v rozsáhlých odborných znalostech našich specialistů, kteří jsou schopni řešit složité úkoly ve všech oblastech činnosti firmy.

O společnosti RETIA, a.s.

RETIA je technologickou společností, která vyvíjí, vyrábí a modernizuje radary, raketové prostředky, systémy velení a řízení, záznamové systémy, UWB lokalizační zařízení a komunikační systémy. Tyto produkty dodala a dodává AČR, NATO, dalším armádám NATO a dalším vojenským i civilním zákazníkům v ČR i ve více jak 40 zemích světa.

RETIA vyprofilovala své produkty do třech základních programů. 

Vývoj a výroba elektronických radarových systémů a elektroniky zbraňových systémů pro armády různých států.

Systém ReDat, který představuje komplexní řešení záznamu hlasu a kvality managementu.

Výroba lokalizačních a komunikačních systémů, což jsou prostředky pro lokalizaci osob skrz zdi, detekci osob v zastavěných oblastech či členitých prostředích.

RETIA, která má dnes již celosvětovou působnost, byla založena v Pardubicích v roce 1993 týmem špičkových odborníků z oborů zpracování, zobrazení a přenosu radiolokačních signálů a oboru telekomunikace.

O ReDatu

Produkty ReDat poskytují komplexní řešení záznamu hlasu, dat zobrazovaných na počítačových monitorech a dodávky systémů s vysokou přidanou hodnotou. Spolehlivé a technologicky nezávislé řešení pro kvality management, hlasové analýzy, telefonní komunikace a radiový provoz společně s integrací dispečerských informačních systémů. Ve svém širokém portfoliu nabízí ReDat bezpečný a stabilní systém i pro sektor ATM/ATC. ReDat pomáhá zdokonalovat schopnosti agentů a dispečerů, snižuje náklady na jejich školení, a tím zefektivňuje provoz a zlepšuje služby. Našimi zákazníky jsou významní mobilní operátoři, velké banky, důležité utility, složky integrovaného záchranného systému nebo úspěšná komerční call centra.

Díky systému ReDat dosáhla RETIA dominantního postavení na trzích se záznamovými systémy pro dispečinky, kontaktní centra a řízení letového provozu v České republice i na Slovensku a stala se i významným celoevropským dodavatelem. V současné době souhrnně dodala a nainstalovala více než 2 500 záznamových zařízení a systémových nástrojů ReDat pro různé telekomunikační technologie.

RETIA při vývoji systému ReDat spolupracuje s významnými výrobci telekomunikační techniky, jako jsou například Alcatel-Lucent, Avaya, Genesys, TTC Telekomunikace, Cisco aj., své zkušenosti si předáváme i s našimi důležitými obchodními partnery.

Rychlá fakta


1993
VZNIK


250
ZAMĚSTNANCŮ


3107
INSTALACÍ ReDat

KONTAKTNÍ CENTRA

KONTAKTNÍ CENTRA

Systém ReDat Vám poskytuje technologicky nezávislá řešení záznamu, quality managementu a hlasových analýz pro kontaktní centra všech velikostí. Našimi zákazníky jsou úspěšná komerční kontaktní centra, významní mobilní operátoři, velké banky, důležité utility, ale i soukromé firmy různých segmentů.

Více informací

DISPEČERSKÁ CENTRA

DISPEČERSKÁ CENTRA

Spolehlivé řešení záznamu dispečerské komunikace včetně radiového nebo datového provozu, společně s integrací dispečerských informačních systémů, je jedna ze silných stránek ReDatu. Náš systém najdete u policie, sborů záchranného systému, v dopravě nebo energetice.

Více informací

ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU

ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU

Segment ATM/ATC vyžaduje po záznamovém systému nejen odpovídající kvalitu, ale i maximální stabilitu a bezpečnost. V širokém portfoliu nabízí ReDat pro ATM/ATC řešení, na které se může každý z nás, kdo využívá leteckou dopravu, spolehnout.

Více informací