Skip Navigation LinksReDat > Novinky

Novinky ReDat

Naším cílem je udržovat vás stále informované...

Přihlašte se k odběru ReDat NEWS!

Elegantní řešení hromadného exportu

23. 04. 2018

Pokud se exportují jednotlivé záznamy, není to pro informační systém zpravidla žádná zátěž. Problém může nastat, když má dojít k exportu tisíců záznamů. Tomuto problému efektivně předchází nový modul systému ReDat eXperience tzv. Download Manager.

Workgroup pod taktovkou EUROCONTROL

17. 04. 2018

Minulý týden jsme se opět účastnili workgroup pod taktovkou EUROCONTROL, který se tentokrát konal v maďarském HungaroControl.

Školíme své zákazníky

30. 03. 2018

Portfolio našich zákazníků je značně široké a my se nově můžeme pochlubit i zaznamenáváním dat na dalších 14ti letištích. Jsme si vědomi toho, jak je důležité, aby zákazníci dobře znali produkt, který užívají a uměli ho správně spravovat. Proto jim nabízíme odborná proškolení.

Náš záznamový systém ReDat nyní už i na letišti v Krakově!

22. 03. 2018

Úspěšně jsme dokončili implementaci systému ReDat na letišti v Krakowě, kde v současné době nahráváme 792 kanálů.

Debt Collection & Sales

19. 03. 2018

Navštivte konferenci Debt Collection & Sales a vyslechněte si zajímavá témata z oblasti finančních pohledávek a technologické vize budoucnosti. Již ve středu 21.března v hotelu Angelo v Praze. Rádi se s Vámi uvidíme…

Cloud Computing v praxi 2018

26. 02. 2018

Používáte cloudová řešení? Chcete se dozvědět, jaké cloudové služby by mohly přispět k lepšímu chodu Vaší organizace? Jak využívat výhod cloudových technologií a jak se vyvarovat jejich potenciálním nedostatkům? Tato a mnohá další témata budou náplní konference Cloud Computing v praxi, na kterou zavítáme i my.