Skip Navigation LinksReDat > Novinky > Elegantní řešení hromadného exportu

Elegantní řešení hromadného exportu

26. 04. 2018

Chytrý export, který ví, kdy zatížit server a kdy ne...

Elegantní řešení hromadného exportu

Pokud se exportují jednotlivé záznamy, není to pro informační systém zpravidla žádná zátěž. Problém může nastat, když má dojít k exportu tisíců záznamů. Tomuto problému efektivně předchází nový modul systému ReDat eXperience tzv. Download Manager.

Současný export nahrávek ze systému ReDat eXperience je řešen standardní funkcí označení příslušných nahrávek a následný export. Tento způsob je vhodný pro desítky, maximálně stovky nahrávek. Pro větší počty nahrávek (z řádu tísíců) je nyní možné využít nový modul Download Manager.

Modul pracuje na principu definovaných uživatelských úloh, které se realizují off-line. 

Čas spuštění se řídí vnitřní logikou systému, aby nedocházelo k zbytečnému přetěžování databáze.

Tento seznam úloh lze kontrolovat a modifikovat na základě oprávnění každého uživatele.

 

Další produkty, které by vás mohly zajímat
ReDat eXperience

Obsahuje kompletní sadu nástrojů pro správu hlasových záznamů a Quality Management kontaktních center, včetně hlasových analýz a záznamu screenu agentů. Nabízí možnosti členění uživatelů i záznamových zdrojů. Ovládání je přívětivé k uživateli, čímž se zefektivní práce s aplikacemi.. 

VÍCE INFORMACÍ

 

Quality Management

Řízení managementu kvality pomáhá výrazným způsobem zefektivňovat provoz kontaktního centra, snižovat provozní náklady a pružně reagovat na další potřeby kontaktního centra.

VÍCE INFORMACÍ

Hlasové analýzy

Chcete znát obsah hovorů uskutečněných ve Vašem kontaktním centru či dispečinku? Potřebujete více informací o tom, jak jsou hovory vedeny? Chcete mít více možností, jak komunikaci efektivně a rychle vyhodnocovat? Říkáte si, že by nebylo špatné mít přehled o právě probíhajících kampaních? Chybí vám nyní možnost promptně reagovat na nečekané události, které se stávají v kontaktním centru či dispečinku?

VÍCE INFORMACÍ

Loggery

Základní funkce systému ReDat je spolehlivý záznam nejrůznějších komunikačních kanálů přenášených na variabilních, mezi sebou často nekompatibilních, technologiích. ReDat disponuje loggery, které dokáží zaznamenat nejen hlas, ale i data nebo obraz. Díky tomu patří ReDat mezi velmi univerzální systémy svého druhu. Každý logger je navíc vybaven nástroji pro integraci se systémy třetích stran, čímž otevírá našim zákazníkům další netušené možnosti.

VÍCE INFORMACÍ