Skip Navigation LinksÚvodní strana

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových interakcí

 

… hlas, screeny,
alternativní komunikační kanály, …
 

Poskytujeme technologicky nezávislá řešení záznamu, quality managementu a hlasových analýz pro kontaktní centra všech velikostí. Našimi zákazníky jsou významní mobilní operátoři, velké banky, důležité utility a úspěšná komerční call centra.

Spolehlivé řešení záznamu dispečerské telefonní komunikace a radiového provozu, společně s integrací dispečerských informačních systémů, je jedna ze silných stránek ReDatu. Náš systém najdete u policie, sborů záchranného systému, v dopravě nebo energetice.

Segment ATM/ATC vyžaduje po záznamovém systému nejen odpovídající kvalitu, ale i maximální stabilitu a bezpečnost. V širokém portfoliu nabízí ReDat pro ATM/ATC řešení, na které se může každý z nás, kdo využívá leteckou dopravu, spolehnout.

„Vždy se snažíme nejnovější vědecké poznatky co nejrychleji zavádět do praxe, a určovat tím směr vývoje především v oblasti řízení kvality kontaktních center a dispečinků. Klíčovými prvky vývoje jsou v současné době například analýzy klíčových slov, emocí, dialog flow, topic detection, speech to text nebo implementace umělé inteligence v podobě samoučících se systémů.“ 

Jiří Kristek, člen představenstva RETIA, a.s.
 

Novinky

ReDat News - prosinec 2014

Vážení partneři, zákazníci, spolupracovníci,

dovolte, abychom Vás informovali o vydání prosincového čísla ReDat News.

RETIA Badminton Cup 2014

Vážení sportovní příznivci,

v sobotu 22. 11. 2014 se v prostorách tělocvičny na Univerzitě Pardubice uskutečnil již druhý ročník badmintonového turnaje naší společnosti. Letošního turnaje se zúčastnilo 13 badmintonových hráčů z řad naší společnosti. Rádi bychom poděkovali všem sportovcům za jejich účast a výborné sportovní výkony a divákům za jejich zájem a podporu turnaje v hledišti.

14. ročník konference Call Centra

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abychom Vás pozvali na 14. ročník konference Call Centra, které se budeme ve čtvrtek 27. 11. 2014 účastnit. Konference začíná od 9:30 v OKSystému v Praze na Pankráci.

Zastavte se na našem stánku ReDat a prodiskutujte s námi novinky v záznamovém systému ReDat např. v oblasti hlasových analýz.

Setkání s partnery ReDat

Vážení obchodní přátelé,

na konci minulého týdne se uskutečnila akce Setkání s partnery ReDat. Setkání proběhlo v neformálním prostředí střelnice ve Sport Parku v Liberci a následně na Prezidentské chatě v Bedřichově.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou atmosféru.

Účast RETIA běžeckého týmu na Hradeckém půlmaratonu 2014

V minulém roce se konal první ročník Hradeckého půlmaratonu. Závod byl velmi atraktivní a přilákal mnoho příznivců běhání jak z řad závodníků, tak z řad diváků. Proto se pořadatelé rozhodli pokračovat a navázat letošním druhým ročníkem.

Jsme rádi, že jsme mohli podpořit rozvíjející se tradici a tento závod sponzorovat. A jelikož naše společnost fandí běhání, vyslala na trať 16 běžců v barvách RETIA. 

1 2 3 4 5