Skip Navigation LinksÚvodní strana

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových interakcí

 

… hlas, screeny,
alternativní komunikační kanály, …
 

Poskytujeme technologicky nezávislá řešení záznamu, quality managementu a hlasových analýz pro kontaktní centra všech velikostí. Našimi zákazníky jsou významní mobilní operátoři, velké banky, důležité utility a úspěšná komerční call centra.

Spolehlivé řešení záznamu dispečerské telefonní komunikace a radiového provozu, společně s integrací dispečerských informačních systémů, je jedna ze silných stránek ReDatu. Náš systém najdete u policie, sborů záchranného systému, v dopravě nebo energetice.

Segment ATM/ATC vyžaduje po záznamovém systému nejen odpovídající kvalitu, ale i maximální stabilitu a bezpečnost. V širokém portfoliu nabízí ReDat pro ATM/ATC řešení, na které se může každý z nás, kdo využívá leteckou dopravu, spolehnout.

„Vždy se snažíme nejnovější vědecké poznatky co nejrychleji zavádět do praxe, a určovat tím směr vývoje především v oblasti řízení kvality kontaktních center a dispečinků. Klíčovými prvky vývoje jsou v současné době například analýzy klíčových slov, emocí, dialog flow, topic detection, speech to text nebo implementace umělé inteligence v podobě samoučících se systémů.“ 

Jiří Kristek, člen představenstva RETIA, a.s.
 

Novinky

Účastníme se sportovních akcí

Jako každý rok, i letos jsme podpořili mnohé sportovní události. Z nedávno konaných bychom rádi zmínili Pardubický vinařský půlmaraton a Pernštejnskou desítku, které se uskutečnily dne 16.4.2016 v Pardubicích a dále pak Pardubickou devítku konanou dne 27.4.2016 v centru města.

Nová služba Business Analytics

V poslední době jsme zaznamenali rostoucí zájem o hlasové analýzy bez nutnosti instalace rozsáhlého systému. Reagovali jsme tedy na Vaše požadavky a zpřístupnili pro Vás službu Business Analytics, která představuje finančně nenáročné řešení provedení analýzy Vašich hovorů.

Účast na konferenci ve Varšavě

Zúčastnili jsme se konference FORUM BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH, která proběhla 14.4.2016 ve Varšavě. Celá konference byla orientována na problematiku bankovnictví a my prostřednictvím našeho country manažera přispěli tématem Řízení kvality interakce s klientem pomocí systému ReDat.

Nová verze ReDat eXperience

Uvolnili jsme pro Vás novou verzi ReDat eXperience s označením 2.30. Z mnoha nových funkcí se můžete těšit na pokročilejší zabezpečení záznamů proti odcizení, na funkci pro záznam a přehrávání CCTV záznamů nebo zobrazení záznamových jednotek na mapovém podkladu. 

RETIA se rozhodla pro spojení s CZECHOSLOVAK GROUP

Přední český radarový výrobce RETIA a.s., podnik budovaný od roku 1993 na zelené louce svými akcionáři, bývalými inženýry pardubické Tesly, se rozhodl spojit se skupinou CZECHOSLOVAK GROUP. Ta získá v RETIA a.s. stoprocentní podíl. Orgány i management RETIA a.s. zůstávají dle dohody obou stran beze změny. Smlouva o prodeji akciových podílů byla podepsána v tomto týdnu. Cena transakce je neveřejná.

1 2 3 4 5