Skip Navigation LinksÚvodní strana

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových interakcí

 

… hlas, screeny,
alternativní komunikační kanály, …
 

Poskytujeme technologicky nezávislá řešení záznamu, quality managementu a hlasových analýz pro kontaktní centra všech velikostí. Našimi zákazníky jsou významní mobilní operátoři, velké banky, důležité utility a úspěšná komerční call centra.

Spolehlivé řešení záznamu dispečerské telefonní komunikace a radiového provozu, společně s integrací dispečerských informačních systémů, je jedna ze silných stránek ReDatu. Náš systém najdete u policie, sborů záchranného systému, v dopravě nebo energetice.

Segment ATM/ATC vyžaduje po záznamovém systému nejen odpovídající kvalitu, ale i maximální stabilitu a bezpečnost. V širokém portfoliu nabízí ReDat pro ATM/ATC řešení, na které se může každý z nás, kdo využívá leteckou dopravu, spolehnout.

„Vždy se snažíme nejnovější vědecké poznatky co nejrychleji zavádět do praxe, a určovat tím směr vývoje především v oblasti řízení kvality kontaktních center a dispečinků. Klíčovými prvky vývoje jsou v současné době například analýzy klíčových slov, emocí, dialog flow, topic detection, speech to text nebo implementace umělé inteligence v podobě samoučících se systémů.“ 

Jiří Kristek, člen představenstva RETIA, a.s.
 

Novinky

Navštivte nás na Czech Raildays v Ostravě

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abychom Vás pozvali na Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb
pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy, Czech Raildays 2015.

V sekci informační technologie se v letošním roce představí i naše společnost RETIA, a.s. se svým záznamovým zařízením ReDat.

RETIA na IDETu v Brně

Vážení obchodní přátelé,

na výstavě IDET 2015, která se bude konat 19. – 21. 5. 2015, bude společnost RETIA  představovat rozsáhlou expozici pokrývající celé současné portfolio produktů a doprovodných služeb.

Místo konání: BVV Brno, Hala: P, Stánek: 006

RETIA podporuje sportovní aktivity svých klientů

Jsme rádi, že můžeme podpořit sportovní aktivity našeho významného zákazníka Policie ČR. Všem sportovcům přejeme výborné výkony a ať se šampionát ICE HOCKEY WORLD POLICE CUP 2015 vydaří.

Více o celé soutěži na www.police-hockey.com.

Ukončení podpory produktu ReDat Aplikační server k datu 31. 3. 2016

Vzhledem k ukončení vývoje a prodeje produktu ReDat Aplikační server a jeho nahrazení produktem ReDat eXperience Vám oznamujeme ukončení podpory produktu ReDat Aplikační server. Od uvedeného data nebudou vydávány aktualizace a nebude poskytována technická podpora.

RETIA podporuje a účastní se Pardubického vinařského půlmaratonu

Jsme rádi, že se naše společnost zařadila mezi tradiční patrony Pardubického vinařského půlmaratonu a letošní ročník mohla také obohatit podporou ne méně důležitého závodu v celém běžeckém dni – Pernštejnskou desítkou s RETIA, a.s.

1 2 3 4 5