Skip Navigation LinksÚvodní strana

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových interakcí

 

… hlas, screeny,
alternativní komunikační kanály, …
 

Poskytujeme technologicky nezávislá řešení záznamu, quality managementu a hlasových analýz pro kontaktní centra všech velikostí. Našimi zákazníky jsou významní mobilní operátoři, velké banky, důležité utility a úspěšná komerční call centra.

Spolehlivé řešení záznamu dispečerské telefonní komunikace a radiového provozu, společně s integrací dispečerských informačních systémů, je jedna ze silných stránek ReDatu. Náš systém najdete u policie, sborů záchranného systému, v dopravě nebo energetice.

Segment ATM/ATC vyžaduje po záznamovém systému nejen odpovídající kvalitu, ale i maximální stabilitu a bezpečnost. V širokém portfoliu nabízí ReDat pro ATM/ATC řešení, na které se může každý z nás, kdo využívá leteckou dopravu, spolehnout.

„Vždy se snažíme nejnovější vědecké poznatky co nejrychleji zavádět do praxe, a určovat tím směr vývoje především v oblasti řízení kvality kontaktních center a dispečinků. Klíčovými prvky vývoje jsou v současné době například analýzy klíčových slov, emocí, dialog flow, topic detection, speech to text nebo implementace umělé inteligence v podobě samoučících se systémů.“ 

Jiří Kristek, člen představenstva RETIA, a.s.
 

Novinky

RETIA podporuje sportovní aktivity svých klientů

Jsme rádi, že můžeme podpořit sportovní aktivity našeho významného zákazníka Policie ČR. Všem sportovcům přejeme výborné výkony a ať se šampionát ICE HOCKEY WORLD POLICE CUP 2015 vydaří.

Více o celé soutěži na www.police-hockey.com.

Ukončení podpory produktu ReDat Aplikační server k datu 31. 3. 2016

Vzhledem k ukončení vývoje a prodeje produktu ReDat Aplikační server a jeho nahrazení produktem ReDat eXperience Vám oznamujeme ukončení podpory produktu ReDat Aplikační server. Od uvedeného data nebudou vydávány aktualizace a nebude poskytována technická podpora.

RETIA podporuje a účastní se Pardubického vinařského půlmaratonu

Jsme rádi, že se naše společnost zařadila mezi tradiční patrony Pardubického vinařského půlmaratonu a letošní ročník mohla také obohatit podporou ne méně důležitého závodu v celém běžeckém dni – Pernštejnskou desítkou s RETIA, a.s.

Zveme Vás na mezinárodní výstavu CeBIT 2015

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abychom Vás pozvali na výstavu CeBIT 2015, která probíhá ve dnech 16. – 20. března 2015 v německém Hannoveru. Jsme rádi, že se můžeme takto významné události zúčastnit a prezentovat zde náš záznamový systém ReDat.

Navštivte náš stánek:
Hala: 013
Stánek: C89/1

Přijďte na Cisco Connect 2015

Vážení obchodní přátelé,

již tradiční akce Cisco Connect je i letos zařazena do našeho kalendáře pro setkávání s našimi partnery a zákazníky.

Rádi bychom Vás proto pozvali 24. – 25. 3. 2015 do Clarion Congress Hotelu v Praze, kde budeme prezentovat naše řešení – záznamový systém ReDat společně s jeho moduly.

Přijďte nás pozdravit na stánek ReDat a prohlédnout si novinky v této technologické oblasti.

1 2 3 4 5