Skip Navigation LinksÚvodní strana

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových interakcí

 

… hlas, screeny,
alternativní komunikační kanály, …
 

Poskytujeme technologicky nezávislá řešení záznamu, quality managementu a hlasových analýz pro kontaktní centra všech velikostí. Našimi zákazníky jsou významní mobilní operátoři, velké banky, důležité utility a úspěšná komerční call centra.

Spolehlivé řešení záznamu dispečerské telefonní komunikace a radiového provozu, společně s integrací dispečerských informačních systémů, je jedna ze silných stránek ReDatu. Náš systém najdete u policie, sborů záchranného systému, v dopravě nebo energetice.

Segment ATM/ATC vyžaduje po záznamovém systému nejen odpovídající kvalitu, ale i maximální stabilitu a bezpečnost. V širokém portfoliu nabízí ReDat pro ATM/ATC řešení, na které se může každý z nás, kdo využívá leteckou dopravu, spolehnout.

„Vždy se snažíme nejnovější vědecké poznatky co nejrychleji zavádět do praxe, a určovat tím směr vývoje především v oblasti řízení kvality kontaktních center a dispečinků. Klíčovými prvky vývoje jsou v současné době například analýzy klíčových slov, emocí, dialog flow, topic detection, speech to text nebo implementace umělé inteligence v podobě samoučících se systémů.“ 

Jiří Kristek, člen představenstva RETIA, a.s.
 

Novinky

ReDat Brunch Slovensko

Bylo nám ctí ve spolupráci se společností SPINET a.s. uspořádat pro naše obchodní partnery tradičně pořádaný ReDat® Brunch. Tentokrát jsme toto setkání uspořádali v Bratislavě dne 13.10.2016 a prodiskutovali otázky aktuálního nahrávání hovorů a screenů, debatovali jsme nad problematikou zefektivnění provozu kontaktních center a zlepšení práce jejich agentů. V neposlední řadě jsme se zastavili nad tématem analýzy emocí, detekování konfliktů a dalších negativních jevů v hovorech.

Gitex 2016

Navštivte nás na stánku 36. ročníku technického veletrhu a konference v Dubaji.

Alcatel-Lucent Enterprise OpenDay 2016

I v letošním roce jsme rádi přijali pozvání na akci ALE Open Day, která se uskuteční 11.10.2016 v Kaiserštejnském paláci v centru Prahy.

InnoTrans 2016

Přijďte se podívat na náš stánek!

Kontrolně analytické centrum dokončeno

Společně s firmou ČD – Telematika, pro kterou jsme realizovali unikátní významnou subdodávku,  jsme úspěšně dokončili výstavbu Kontrolně analytického centra řízení dopravy (KAC) pro SŽDC. Jde o projekt, který pomáhá při dálkovém řízení železniční dopravy a který v souladu s evropskými trendy vytváří předpoklady pro postupné zavádění centralizovaného dálkového řízení provozu v rámci celé železniční sítě ČR.

1 2 3 4 5