Skip Navigation LinksÚvodní strana

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových interakcí

 

… hlas, screeny,
alternativní komunikační kanály, …
 

Poskytujeme technologicky nezávislá řešení záznamu, quality managementu a hlasových analýz pro kontaktní centra všech velikostí. Našimi zákazníky jsou významní mobilní operátoři, velké banky, důležité utility a úspěšná komerční call centra.

Spolehlivé řešení záznamu dispečerské telefonní komunikace a radiového provozu, společně s integrací dispečerských informačních systémů, je jedna ze silných stránek ReDatu. Náš systém najdete u policie, sborů záchranného systému, v dopravě nebo energetice.

Segment ATM/ATC vyžaduje po záznamovém systému nejen odpovídající kvalitu, ale i maximální stabilitu a bezpečnost. V širokém portfoliu nabízí ReDat pro ATM/ATC řešení, na které se může každý z nás, kdo využívá leteckou dopravu, spolehnout.

„Vždy se snažíme nejnovější vědecké poznatky co nejrychleji zavádět do praxe, a určovat tím směr vývoje především v oblasti řízení kvality kontaktních center a dispečinků. Klíčovými prvky vývoje jsou v současné době například analýzy klíčových slov, emocí, dialog flow, topic detection, speech to text nebo implementace umělé inteligence v podobě samoučících se systémů.“ 

Jiří Kristek, člen představenstva RETIA, a.s.
 

Novinky

Setkání s partnery ReDat

Vážení obchodní přátelé,

na konci minulého týdne se uskutečnila akce Setkání s partnery ReDat. Setkání proběhlo v neformálním prostředí střelnice ve Ski Parku v Liberci a následně na Prezidentské chatě v Bedřichově.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou atmosféru.

Účast RETIA běžeckého týmu na Hradeckém půlmaratonu 2014

V minulém roce se konal první ročník Hradeckého půlmaratonu. Závod byl velmi atraktivní a přilákal mnoho příznivců běhání jak z řad závodníků, tak z řad diváků. Proto se pořadatelé rozhodli pokračovat a navázat letošním druhým ročníkem.

Jsme rádi, že jsme mohli podpořit rozvíjející se tradici a tento závod sponzorovat. A jelikož naše společnost fandí běhání, vyslala na trať 16 běžců v barvách RETIA. 

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci naší společnosti a přejeme jim mnoho dalších úspěšných kilometrů.

Konference Fórum inkasního trhu 2014

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abychom Vás informovali o konferenci Fórum inkasního trhu 2014, která se uskutečnila 9. října 2014 v Praze.

Děkujeme všem účastníkům, kteří navštívili náš stánek ReDat a také si poslechli zajímavou přednášku našeho odborníka Ing. Petra Nováka na téma Hlasová biometrie a analýzy v prostředí kontaktních center.

Alcatel-Lucent Breakfast 2014 v Bratislavě

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na konferenci Alcatel-Lucent Breakfast 2014, které se naše společnost již tradičně zúčastní. Letošní ročník proběhne v pátek 10. 10. 2014 v prostorách hotelu Kempinski v Bratislavě.

Jako dlouholetý partner společnosti Alcatel-Lucent se i letos budeme aktivně podílet na programu konference s prezentací na téma Biometrie hlasu v prostředí CC. Věříme, že aktuální téma hlasových analýz osloví i Vás.

Recertifikace Alcatel-Lucent 2014

Každé 2 roky provádíme obnovu certifikace se společností Alcatel-Lucent. Rádi bychom Vás informovali o úspěšném obhájení certifikace s tímto naším významným partnerem.

Těší nás, že jsme u společnosti Alcatel-Lucent zavedeni jako spolehlivý, prověřený a certifikovaný partner. Řešení záznamu systémem ReDat splňuje podmínky kompatibility s platformami DR-Link, IP DR-Link, ale i s běžnými tranky.

1 2 3 4 5