Skip Navigation LinksÚvodní strana

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových interakcí

 

… hlas, screeny,
alternativní komunikační kanály, …
 

Poskytujeme technologicky nezávislá řešení záznamu, quality managementu a hlasových analýz pro kontaktní centra všech velikostí. Našimi zákazníky jsou významní mobilní operátoři, velké banky, důležité utility a úspěšná komerční call centra.

Spolehlivé řešení záznamu dispečerské telefonní komunikace a radiového provozu, společně s integrací dispečerských informačních systémů, je jedna ze silných stránek ReDatu. Náš systém najdete u policie, sborů záchranného systému, v dopravě nebo energetice.

Segment ATM/ATC vyžaduje po záznamovém systému nejen odpovídající kvalitu, ale i maximální stabilitu a bezpečnost. V širokém portfoliu nabízí ReDat pro ATM/ATC řešení, na které se může každý z nás, kdo využívá leteckou dopravu, spolehnout.

„Vždy se snažíme nejnovější vědecké poznatky co nejrychleji zavádět do praxe, a určovat tím směr vývoje především v oblasti řízení kvality kontaktních center a dispečinků. Klíčovými prvky vývoje jsou v současné době například analýzy klíčových slov, emocí, dialog flow, topic detection, speech to text nebo implementace umělé inteligence v podobě samoučících se systémů.“ 

Jiří Kristek, člen představenstva RETIA, a.s.
 

Novinky

Účast na konferenci Call centra 2015

5.listopadu 2015 jsme se v Praze Na Pankráci zúčastnili již 15. ročníku konference Call centra 2015. 16 řečníků zde předneslo své přednášky týkající se problematiky kontaktních center. 

Dokončení projektu Policie ČR

Po dvouleté usilovné práci jsme úspěšně dokončili projekt pro Policii ČR, díky kterému jsou nahrávány linky tísňového volání 158 po celé ČR. Posledním realizovaným integrovaným operačním střediskem se stala nově zřízená centrála v Praze na Pankráci.

Eurocontrol Vote & Eurocae WG-67

Ve dnech 20.-21.10. 2015 se uskutečnilo již dvanácté setkání Eurocontrol Vote 2015, na které ve dnech 21.–22.10.2015 bezprostředně navázalo v pořadí již třicáté třetí setkání Eurocae WG-67. 

Hradecký půlmaraton

I letos jsme se stali sponzory Olfin Car Hradeckého půlmaratonu 2015, který se konal již potřetí v Hradci Králové, tentokrát v neděli 11.10. 

HelpDesk

Společnost RETIA, a.s. v rámci zkvalitňování svých služeb zákazníkům rozšiřuje aktuálně poskytovanou službu HelpDesk.

1 2 3 4 5