Skip Navigation LinksÚvodní strana

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových interakcí

 

… hlas, screeny,
alternativní komunikační kanály, …
 

Poskytujeme technologicky nezávislá řešení záznamu, quality managementu a hlasových analýz pro kontaktní centra všech velikostí. Našimi zákazníky jsou významní mobilní operátoři, velké banky, důležité utility a úspěšná komerční call centra.

Spolehlivé řešení záznamu dispečerské telefonní komunikace a radiového provozu, společně s integrací dispečerských informačních systémů, je jedna ze silných stránek ReDatu. Náš systém najdete u policie, sborů záchranného systému, v dopravě nebo energetice.

Segment ATM/ATC vyžaduje po záznamovém systému nejen odpovídající kvalitu, ale i maximální stabilitu a bezpečnost. V širokém portfoliu nabízí ReDat pro ATM/ATC řešení, na které se může každý z nás, kdo využívá leteckou dopravu, spolehnout.

„Vždy se snažíme nejnovější vědecké poznatky co nejrychleji zavádět do praxe, a určovat tím směr vývoje především v oblasti řízení kvality kontaktních center a dispečinků. Klíčovými prvky vývoje jsou v současné době například analýzy klíčových slov, emocí, dialog flow, topic detection, speech to text nebo implementace umělé inteligence v podobě samoučících se systémů.“ 

Jiří Kristek, člen představenstva RETIA, a.s.
 

Novinky

RETIA podporuje a účastní se Pardubického vinařského půlmaratonu

Jsme rádi, že se naše společnost zařadila mezi tradiční patrony Pardubického vinařského půlmaratonu a letošní ročník mohla také obohatit podporou ne méně důležitého závodu v celém běžeckém dni – Pernštejnskou desítkou s RETIA, a.s.

Zveme Vás na mezinárodní výstavu CeBIT 2015

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abychom Vás pozvali na výstavu CeBIT 2015, která probíhá ve dnech 16. – 20. března 2015 v německém Hannoveru. Jsme rádi, že se můžeme takto významné události zúčastnit a prezentovat zde náš záznamový systém ReDat.

Navštivte náš stánek:
Hala: 013
Stánek: C89/1

RETIA podporuje sportovní aktivity svých klientů

Jsme rádi, že můžeme podpořit sportovní aktivity našeho významného zákazníka Policie ČR. Všem sportovcům přejeme výborné výkony a ať se šampionát ICE HOCKEY WORLD POLICE CUP 2015 vydaří.

Více o celé soutěži na www.police-hockey.com.

Přijďte na Cisco Connect 2015

Vážení obchodní přátelé,

již tradiční akce Cisco Connect je i letos zařazena do našeho kalendáře pro setkávání s našimi partnery a zákazníky.

Rádi bychom Vás proto pozvali 24. – 25. 3. 2015 do Clarion Congress Hotelu v Praze, kde budeme prezentovat naše řešení – záznamový systém ReDat společně s jeho moduly.

Přijďte nás pozdravit na stánek ReDat a prohlédnout si novinky v této technologické oblasti.

World ATM Congress, 10. - 12. 3. 2015, Madrid

Vážení obchodní přátelé,

dovolte nám, abychom Vás pozvali na mezinárodní výstavu ze sektoru ATC/ATM, World ATM Congress, která se uskuteční 10. – 12. března v Madridu. Navštivte náš stánek č. 359, kde budeme prezentovat náš záznamový systém ReDat pro sektor ATC/ATM.

1 2 3 4 5