Skip Navigation LinksÚvodní strana

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových interakcí

 

… hlas, screeny,
alternativní komunikační kanály, …
 

Poskytujeme technologicky nezávislá řešení záznamu, quality managementu a hlasových analýz pro kontaktní centra všech velikostí. Našimi zákazníky jsou významní mobilní operátoři, velké banky, důležité utility a úspěšná komerční call centra.

Spolehlivé řešení záznamu dispečerské telefonní komunikace a radiového provozu, společně s integrací dispečerských informačních systémů, je jedna ze silných stránek ReDatu. Náš systém najdete u policie, sborů záchranného systému, v dopravě nebo energetice.

Segment ATM/ATC vyžaduje po záznamovém systému nejen odpovídající kvalitu, ale i maximální stabilitu a bezpečnost. V širokém portfoliu nabízí ReDat pro ATM/ATC řešení, na které se může každý z nás, kdo využívá leteckou dopravu, spolehnout.

„Vždy se snažíme nejnovější vědecké poznatky co nejrychleji zavádět do praxe, a určovat tím směr vývoje především v oblasti řízení kvality kontaktních center a dispečinků. Klíčovými prvky vývoje jsou v současné době například analýzy klíčových slov, emocí, dialog flow, topic detection, speech to text nebo implementace umělé inteligence v podobě samoučících se systémů.“ 

Jiří Kristek, člen představenstva RETIA, a.s.
 

Novinky

Podporujeme Hradecký půlmaraton 2014

V minulém roce se konal první ročník Hradeckého půlmaratonu. Závod byl velmi atraktivní a přilákal mnoho příznivců běhání jak z řad závodníků, tak z řad diváků. Proto se pořadatelé rozhodli pokračovat a navázat letošním druhým ročníkem.

Jsme rádi, že můžeme podpořit rozvíjející se tradici a tento závod sponzorovat. A jelikož naše společnost fandí běhání, vysílá na trať 22 běžců v barvách RETIA.  

Všem účastníkům přejeme dobrý krok a krásný sportovní zážitek.

Recertifikace Alcatel-Lucent 2014

Každé 2 roky provádíme obnovu certifikace se společností Alcatel-Lucent. Rádi bychom Vás informovali o úspěšném obhájení certifikace s tímto naším významným partnerem.

Těší nás, že jsme u společnosti Alcatel-Lucent zavedeni jako spolehlivý, prověřený a certifikovaný partner. Řešení záznamu systémem ReDat splňuje podmínky kompatibility s platformami DR-Link, IP DR-Link, ale i s běžnými tranky.

Alcatel-Lucent OpenDay 2014

Vážení obchodní přátelé,

již tradiční událostí našeho zářijového programu je naše účast na Alcatel-Lucent OpenDay. Ne jinak tomu bude i v letošním roce. Přijďte nás navštívit na stánek ReDat 24. září 2014 do hotelu Barcelo v Praze.

ReDat Breakfast Time 2014

Vážení přátelé,

jsme velmi rádi, že ReDat Breakfast Time se stává milou tradicí pro setkání s našimi zákazníky.
Letošní ročník se uskutečnil 24. června 2014 v pražském hotelu La Loca.

Výborná snídaně, zajímavá prezentovaná témata a následná diskuze vytvořily příjemnou neformální atmosféru, za kterou všem účastníkům děkujeme.

EUROSATORY 2014

Ve dnech 16. - 20. června 2014 se společnost RETIA zúčastní mezinárodního veletrhu obranné techniky EUROSATORY 2014 v Paříži.

Prezentovány budou nejen úspěšně realizované modernizační projekty, ale i nové radarové prostředky a sytémy C4I řešící protivzdušnou obranu (ReVISOR, ReUNION, ReVEAL) a produkty ReDat pro sektor ATM/ATC.

1 2 3 4 5