Skip Navigation LinksÚvodní strana

Záznam, analýza a řízení kvality hovorových interakcí

 

… hlas, screeny,
alternativní komunikační kanály, …
 

Poskytujeme technologicky nezávislá řešení záznamu, quality managementu a hlasových analýz pro kontaktní centra všech velikostí. Našimi zákazníky jsou významní mobilní operátoři, velké banky, důležité utility a úspěšná komerční call centra.

Spolehlivé řešení záznamu dispečerské telefonní komunikace a radiového provozu, společně s integrací dispečerských informačních systémů, je jedna ze silných stránek ReDatu. Náš systém najdete u policie, sborů záchranného systému, v dopravě nebo energetice.

Segment ATM/ATC vyžaduje po záznamovém systému nejen odpovídající kvalitu, ale i maximální stabilitu a bezpečnost. V širokém portfoliu nabízí ReDat pro ATM/ATC řešení, na které se může každý z nás, kdo využívá leteckou dopravu, spolehnout.

„Vždy se snažíme nejnovější vědecké poznatky co nejrychleji zavádět do praxe, a určovat tím směr vývoje především v oblasti řízení kvality kontaktních center a dispečinků. Klíčovými prvky vývoje jsou v současné době například analýzy klíčových slov, emocí, dialog flow, topic detection, speech to text nebo implementace umělé inteligence v podobě samoučících se systémů.“ 

Jiří Kristek, člen představenstva RETIA, a.s.
 

Novinky

ReDat Breakfast Time 2014

Vážení přátelé,

jsme velmi rádi, že ReDat Breakfast Time se stává milou tradicí pro setkání s našimi zákazníky.
Letošní ročník se uskutečnil 24. června 2014 v pražském hotelu La Loca.

Výborná snídaně, zajímavá prezentovaná témata a následná diskuze vytvořily příjemnou neformální atmosféru, za kterou všem účastníkům děkujeme.

EUROSATORY 2014

Ve dnech 16. - 20. června 2014 se společnost RETIA zúčastní mezinárodního veletrhu obranné techniky EUROSATORY 2014 v Paříži.

Prezentovány budou nejen úspěšně realizované modernizační projekty, ale i nové radarové prostředky a sytémy C4I řešící protivzdušnou obranu (ReVISOR, ReUNION, ReVEAL) a produkty ReDat pro sektor ATM/ATC.

G-FORCE 2014, Londýn

Velmi nás těší, že i letos se zúčastníme mezinárodní výstavy Genesys G-FORCE 2014. Tato jedinečná událost se uskuteční 10. – 12. června 2014 v Londýně v hotelu Hilton London Metropole.

Připojte se k nám a načerpejte novinky z ReDat záznamových systémů.

ReDat News - květen 2014

Vážení partneři, zákazníci, spolupracovníci,

dovolte, abychom Vás informovali o vydání květnového čísla ReDat News.

tým ReDat

Ukončení ověřovacího procesu ReDat3 P pro SŽDC

Účelem ověřovacího provozu na tratích ve správě SŽDC byla verifikace uživatelských funkcí poskytovaných záznamovým zařízením ReDat3 P a posouzení jeho vhodnosti pro řízení a organizaci železničního provozu.

Řešení provedené záznamovým systémem ReDat3 P bylo po technické i dopravní stránce schváleno a následně doporučeno k provádění záznamu na železniční dopravní cestě ve správě SŽDC.

1 2 3 4 5